O nas

Organizacja Szpitala

Dla pacjenta

Usługi pełnopłatne

Ogłoszenia

Kontakt

Różne

 

 

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach Szkoły Rodzenia „Uśmiech Bociana” prowadzonej w ramach działalności SCM S.A. w Polanicy-Zdrój.

 

 

 

 

!!!UWAGA!!!

ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO SZKOŁY RODZENIA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Ciąża i czas oczekiwania na urodzenie dziecka, to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Rodzice, czujecie się wyjątkowo, jesteście szczęśliwi, ale jednocześnie pełni obaw i niepokoju o swoje kompetencje i umiejętności rodzicielskie. Zastanawiacie się czy sprostacie nowej roli i obowiązkom. Myślicie coraz częściej o zbliżającym się porodzie.

Kobiety zastanawiają się czy sobie poradzą, kto pomoże im w trudnych chwilach i czy podołają skurczom porodowym?

Mężczyźni zastanawiają się czy powinni towarzyszyć przy porodzie, w jaki sposób mogą być pomocni?

Te wszystkie obawy można zminimalizować uczestnicząc w zajęciach naszej Szkoły Rodzenia „Uśmiech Bociana”.

Szkoła jest wyjątkowa, ponieważ nie sprawdzamy wiadomości ani umiejętności, ale staramy się przekazać naszą wiedzę na temat ciąży, porodu, połogu, karmienia piersią i pielęgnacji noworodka. Atmosfera naszej szkoły sprzyja swobodnej rozmowie, dyskusji, pytaniom. W trakcie zajęć pokazujemy również salę porodową i zaznajamiamy przyszłe mamy i osoby towarzyszące z warunkami pobytu w naszym oddziale położniczo-ginekologicznym oraz neonatologicznym, miejscem narodzin i pierwszych dni życia Waszego dziecka.

Zajęcia rozpoczynamy między 26 a 30 tygodniem ciąży, a spotkania odbywają się 7 razy, raz w tygodniu, po ok. 2 godziny.

Zgłoszenia przyjmuje pani położna Dorota Rodziewicz tel. 515 298 071.

Szczegółowy program zajęć 

PROJEKTY UNIJNE

Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II S.A.
ul. Jana Pawła II 2,
57-320 Polanica Zdrój
NIP: 883-178-85-49 REGON: 020493961
KRS: 0000438391, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy wpłacony w całości: 36 800 000,00 PLN
Numer konta bankowego: 62 1020 3668 0000 5802 0476 2326

BIP - SCM S.A.

Biuletyn Informacji Publicznej

ZP - SCM S.A.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Polityka Cookies