dr n. med. Grzegorz Kierzynka

2021-01-12 Drukuj widoczne
dr n. med. Grzegorz Kierzynka
Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Od roku 2000 związany z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, obronił pracę doktorską oraz był zatrudniony kolejno na stanowisku asystenta, adiunkta i wykładowcy.

W latach 2012 do 2016 odbywał szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Bydgoszczy. Od roku 2016 po uzyskaniu specjalizacji w chirurgii plastycznej pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Posiada certyfikaty ukończenia kursów polskich i zagranicznych z zakresu chirurgii estetycznej dotyczących liposukcji, modelowania sylwetki z użyciem przeszczepów tkanki tłuszczowej, korekcji piersi, nosa, uszu, liftingu twarzy itp. oraz medycyny estetycznej (użycie toksyny botulinowej, wypełniaczy, kwasu hialuronowego, nici liftingujących).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i innych.

Chirurgią plastyczną zajmuje się od około 2004 roku zarówno w aspekcie rekonstrukcyjnym i estetycznym.