Oferta pracy: Diagnosta Laboratoryjny do pracy w Pracowni Serologii

2023-10-23 Drukuj widoczne

Oferta pracy: Diagnosta Laboratoryjny do pracy w Pracowni Serologii

Specjalistyczne Centrum Medyczne im.św. Jana Pawła II S.A poszukuję Diagnosty Laboratoryjnego do pracy w Pracowni Serologii. Oferujemy pracę na pełnym etacie.

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego, minimum roczne doświadczenie w pracy z zakresu immunologii transfuzjologicznej, uprawnienia do samodzielnego wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wydane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa , umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy: pracę w ambitnym i doświadczonym zespole oraz możliwość nauki i nabycia umiejętności praktycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres firmy Specjalistyczne Centrum Medyczne im.św. Jana Pawła II S.A w Polanicy – Zdrój, ul. Jana Pawła II 2 lub na adres e-mail : kadry@scm.pl, tel: 74 862 12 16 lub 74 862 12 18.

  • do dnia 30.04.2024r. włączniew dziale kadr

    Osoby zainteresowane mogą składać podanie o przyjęcie do pracy wraz z dokumentem „Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie”, oświadczeniem o zapoznaniu się z Informacją dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Specjalistycznym Centrum Medycznym im. św. Jana Pawła II S.A.” oraz „Zgodą osoby ubiegającej się o zatrudnienie na przetwarzanie danych osobowych” procesie rekrutacji w przypadku podania numeru telefonu lub/i adresu e-mail.